خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

بهترین پیتزا فروشی و پیتزاهای جهان

چه کسی پیتزا دوست ندارد؟؟ شاید شوال خنده داری باشد؟:) روز پنج شنبه باشد و ما پیتزا دوست نداشته باشیم.در این مطلب چند پیتزا فروشی معروف و محبوب را در سرتاسر جهان با پیتزاهای منحصر به فردشان را بررسی می کنیم.

بررسی محبوب ترین معروف ترین و بهترین پیتزا فروشی های جهان

1 : روبرتا (بروکلین، نیویورک)

این فقط بهترین پیتزا فروشی ها در جهان نیست، این واقعا یکی از رستوران های شگفت انگیز است که همیشه با آن مواجه می شوید. روبرتا تنها از سال 2008 بوده است، اما خود را به عنوان یک کمون مهم از فرهنگ بروکلین تاسیس کرده است. مشتریان شامل همه مادران فوتبال رده متوسط ​​تا Weirdos از سر تا پا در خالکوبی و حتی ثروتمند، Manhattanites راننده راننده به دنبال یک تجربه آشپزی واقعی است. آنها تمام گیاهان و بسیاری از سبزیجات خود را در باغ خود رشد می دهند. پیتزا های چوبی پخته شده آنها به سادگی بهترین هستند.

2:تیتان پیتزا ناپولتانا (سان فرانسیسکو، CA)

تونی در سال 2014 توسط Forbes نام بهترین پیتزا فروشی در امریکا را در سال 2014 ارائه می دهد. تونی چندین سبک مختلف پیتزا از جمله ناپلی، سیسیلی، کالیفرنیایی، رومی و حتی نیوهیون را ارائه می دهد. حتی اگر شما یکی از افرادی باشید که اندازه گیری برتری فرد براساس گلوتن مصرف می شود، حتی پیتزا بدون گلوتن دارند.

3 : مرکز شهر Saporè (ورونا، ایتالیا)

همه با ورونا آشنا هستند، درست است؟ این مکان جایی است که رومئو و ژولیت قطعا از زمانی که شخصیت های داستانی هستند، زندگی نمی کنند، اما مردم حاضر به پرداخت پول زیادی هستند که در بالکن ژولیت عکس می گیرند. با این حال، آنچه واقعی است Saporè، یکی از بهترین مکان های پیتزا در جهان است. یکی از چیزهایی است که آنها را از دیگران متمایز می کند، انواع منحصر به فرد و تجربی پیتزا از جمله Aria di Pane®، Mozzarella di Pane®، Bagel Pizza، Pizza Crunch® و DoppioCrunch® است. بله، آنها علائم تجاری ثبت شده هستند.

 

4 : Pizzeria Bianco (ققنوس، AZ)

بسیاری از منتقدین که در سال 1987 تاسیس شده، کریس بیانکو مالک / آشپز را به عنوان بهترین سازنده پیتزا در آمریکا می دانند.پوسته این پیتزا پخته شده چوب دارای عمق دلخواهانه میوه ای است و هر روز صبح با چوب پخته می شود و پنیر خانگی هر روز صاف می شود. Bianco همچنین سوسیس خود را در خانه می سازد و مواد تازه خود را از کشاورزان محلی می گیرد. به یاد داشته باشید که درجه حرارت در فینیکس در تابستان به 115 درجه فارنهایت (46 درجه سانتیگراد) می رسد. بنابراین، همان طور که سفر را برنامه ریزی می کنید، مطمئن شوید که “کنترل صنعتی صنعتی” را در لیست چک خود قرار دهید.

منبع : مجله forbes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 − 16 =