خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

نکات و ایده های مهم در خوشتیپی خانم ها

نکات و ایده های ریزی وجود دارند که با رعایت آن ها خانم ها می توانند شیک و بروز دیده شوند.پنج نکته مهم و کاربردی همراه با نمونه در ادامه خواهید دید.

نکات مهم در استایل زیبا و جذاب به خصوص دوران دانشجویی

کسی نگفته باید در دانشگاه مشکی و سرمه ای پوشید.اماکمتر کسی هم با مانتوی قرمز به دانشگاه می رود.(او اجازه ورود پیدا می کند!)این طور چیز ها خیلی بستگی به دانشگاه تان دارد.رشته تان هم این طور چیز هارا می تواند تغییر دهد.مثلا اگر دانشجوی هنر باشید کسی به مانتوی زرد و قرمز و گل گلی تان کار ندارد.اما یک دانشجوی مهندسی انتظار تیپ رسمی تر می رود.این موضوع بسیار وابسته به نوع دانشگاهتان است ولی در کل رنگ های جیغ خط قرمز بسیاری از دانشگاه هاست.

وقتی قصد دارید تماما از رنگ های خنثی استفاده کنید سعی کنید یک نقطه جذب در استایل تون ایجاد کنید.مثلا یک شال با رنگی متفاوت یا جوراب رنگی یا طرح روی تیشرت…

اکسسوری هایی مانند ساعت و زیور آلاتی مانند دستبند می توانند تیپ دانشجویی ساده شمارا جذاب تر کنند و استفاده از آن جزء واجبات است.می توانید مانتو های ساده را با استفاده صحیح از کسسوری ها شیکجلوه دهید.همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد.

رنگ نارنجی متضاد بنفش نیست و در چرخه ی رنگ کنار بنفش قرار می گیرد و به خاطر نزدیک بودنشان به هم در چرخه رنگ یک ترکیب شیک را به وجود می آورند.

کفش یکی از مهم ترین قسمت های استایل شماست.به دلیل اینکه مدت زمان طولانی در دانشگاه هستید. حتما از کفشی استفاده کنید که احساس راحتی را داشته باشید.کتونی بهترین گزینه برای استایل دانشجویی است مخصوصا کتونی سفید به استایل شما جلوه می بخشد.

در ادامه دو تصویر نمونه را مشاهده می فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

51 − = 41