خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

دلنوشته عاشقانه و دخترانه همراه عکس

یک روز من هم باید دختری داشته باشم. یک دختر که دستش را بگیرم ببرم پارک و او مثل بچه گی های مادرش روی شیب سرسره بالا برود و بعد که حسابی بالا رفت سر بخورد پایین. یک دختر که برای موهایش پاپیون های خال خالی بخرم و وقت خوردن بستنی دهانش را پاک کنم. یک دختر که از من بت نسازد و فکر نکند من یگانه جهانم. مرا ببینید با همه ضعف ها و قوت هایم. یک دختر که میراث شومم را به او منتقل نکنم و سهم او از خنده ها و روزهای روشن هزاران بار بیشتر از من باشد.

برای مشاهده بقیه متن و عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.
یک دختر که وقت عاشقیتش مرا بنشاند روی تخت در اتاقش را ببندد و بدون ترس از من،عکس او را توی موبایلش نشانم دهد.از من همفکری بخواهد که راه را درست برود.
یک دختر که با تمام وجود عاشقی کند. از زنانگی اش لذت ببرد و اجازه ندهد کسی، حالا هر کس که می خواهد باشد روزهای او را تاریک و تیره کند. یک دختر که بعدها بنشینیم و با هم چیزکی بخوریم و حرف ها بزنیم از روزهای رفته. یک روزی اگر دنیا برمدار موافق بگردد می داند که من سهم یک دختر را از او طلب دارم
….

برای عاشق بودن نیازی نیست که با تمام آدم ها فرق کنی،حتا میشود به جرعت گفت: تمام آن هایی که در ابتدا خیلی متفاوت و رویایی به نظر میرسند اصلن آدم ماندن نیستند؛
پس عادی باش، کمی صبور و گاهی شاد،گاهی هم عصبانی؛اصلن میشود گاهی حوصله اش را نداشته باشی،اما متعهد بمان و به آنچه به زبان آوردی عمل کن.
برای عاشق شدن همینکه بدانی گاهی اولین راه ساختن باور برای کسی گوش هایش است،کافیست.
وقتی بفهمی گاهی انسان ها از گوش هایشان میشنوند و دیگر چشم هایشان نمیبیند و مغزشان کار نمیکند،آنوقت میتوانی به خودت بگویی انسان.
باور آدم ها مقدس ترین دین برایت خواهد شد و آنوقت بیش از هرچیزی اول مراقب خودت هستی که با کارهایت پیش خودت زیرسوال نروی.
بعد میشوی قابل اطمینان، میشوی تکیه گاه، میشوی یکی از همان هایی که کسی آرزو میکند تا ابد مالکش باشد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =